Beste buurtbewoners,
Zoals jullie wellicht hebben gezien de afgelopen jaren, hebben wij diverse oproepen geplaatst voor het werven van nieuwe bestuursleden om het bestuur van onze vereniging uit te breiden. Tot dusver konden we het gelukkig redden met onze huidige bezetting, hoewel krap bemenst: we zijn met 4 personen: een voorzitter, secretaris, penningmeester en algemeen bestuurslid.
Eind 2026 (ALV november a.s.) loopt echter de termijn van 4 jaar af voor de secretaris (Jeannet van Maaren) en penningmeester (Willem Veen). Beiden hebben zich de afgelopen jaren volop ingezet om de vereniging draaiende te houden, maar geven nu graag het stokje door aan nieuwe bestuursleden. Daarom willen wij wederom graag deze oproep plaatsen: heb je interesse om als bestuurslid deel te nemen aan onze vereniging en daarmee te werken aan evenementen en activiteiten om de leefbaarheid en betrokkenheid te verbeteren, neem dan contact met ons op. We praten je graag bij over wat het werk inhoudt binnen ons gezellige bestuur en je bent van harte welkom op een bestuursvergadering in Eilandstaete om mee te kijken.
BELANGRIJK!!
Bij deze oproep zit echter ook een minder leuke boodschap: Als de secretaris en penningmeester eind dit jaar gestopt zijn en er hebben zich geen nieuwe bestuursleden aangemeld, dan is er geen voltallig bestuur meer en houdt de vereniging na 20 jaar op te bestaan. Dat betekent dat er geen activiteiten meer worden georganiseerd en dat er geen contacten meer zijn met de gemeente, het wijkplatform en overige bewonersverenigingen. De vereniging heeft veel opgebouwd en betekent voor bewoners sinds de oprichting in 2006, het zou jammer zijn als dat verloren zou gaan.
We hebben nog even de tijd en het is nog geen november, maar we vinden het wel belangrijk om transparant te zijn over de ernst van de situatie.
Met vriendelijke groeten,
Het bestuur van de bewonersvereniging










