Vrouwenviering Malburgen 24 september 2026

Heb je zin in een fijne ochtend vol gezelligheid?

Kom dan naar de Vrouwenviering in Malburgen!

Je bent van harte welkom om samen te genieten van live muziek, leuke gesprekken en nieuwe contacten, een ontspannen en warme sfeer en een gratis lunch met soep en broodjes

Deelname is gratis. Aanmelden kan via de QR code op de flyer of meld je aan bij Wietske: 06-26806316

Lijkt het je leuk om mee te helpen met de voorbereiding van deze ochtend vanaf 10.00 uur (alles klaarzetten en gezellig maken) dan wordt dat erg gewaardeerd. Laat dit dan even weten aan Wietske zodat zij dit kan coördineren;-)

We hopen jou op 24 september te ontmoeten. Neem ook gerust iemand mee!

Georganiseerd door de Wijkorganisaties Malburgen, Rijnstad, Team Leefomgeving, Cultuurmakelaar Malburgen en enthousiaste bewoners.

Je kunt hieronder reageren op dit bericht

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.  

Delen op Facebook
Gebruikersgroepen
We hebben ons ingezet om een plan te maken dat recht doet aan veel verschillende soorten gebruikers en uiteenlopende belangen.
Begin recreatieve zone
Vanaf de John Frostbrug begint de recreatieve zone
De afrastering aan de rechterkant kan doorgezet worden tot aan het eerste bruggetje over de nevengeul.
Het veerooster is hier dan niet meer nodig en kan worden hergebruikt bij het eerste bruggetje.
De recreatieve zone zie je hier aan de linkerkant van het fietspad. Breedte circa 35 meter.
Dit is ongeveer in het midden van de 900 meter lange strook.
De recreatieve zone bij het eerste bruggetje.
Aan de andere kant begint de lage dijk tussen nevengeul (rechts) en Rijn.
Recreatief gebruik
Recreatief gebruik
Recreatief gebruik
Recreatief gebruik